Відео.

Любі друзі, вітаю Вас на сторінках інтернет-журналу “Яготинські нано-ВІСТІ”!

Звідки така назва? Антипод оригінальній назві офіційної яготинської газети “Яготинські Вісті”. Оскільки офіційне видання друкує лише “правильні” і красиві новини про місто, в якому ми живемо, але насправді не все так гарно у Яготині, то ми вирішили тримати руку на пульсі нано-подій, які виникають час від часу у славному місті Яготин. Гарні новини не залишаться непоміченими!

Яготинські поети теж матимуть змогу тут друкувати свої твори. Адже багата яготинська земля самородними талантами. Вони повинні бути помічені!

Ми – мешканці Яготина і нам болить душа за рідну домівку! Бо ми хочемо жити у чистому і цивілізованому місті. У місті, яким можна пишатися; з людьми якими можна пишатися!

То давайте почнемо! Перше наше відео стосується Яготинського парку, що знаходиться у парковій зоні за “чорнобильським” будинком у районі “Каштан”.

Громадські активісти зняли відео розчистки парку від ялинок. Їх коментарі, звичайно, емоційні. Вони обурені. Але після перегляду цього відео, перейдіть до рубрики “Яготинське відео” до статті “Чистка парку. Яготин. 4.12.15”. Там ми дещо пояснимо. А поки що – дивимося:

А у парку після “почистили”, то й пройти неможливо.

Яготин
Яготин
ХОЧА ВУЛИЦЯМИ ЯГОТИНА (ТАМ ДЕ НЕМА ВИБОЇН) ЇЗДИТИ ДОСИТЬ ПРИЄМНО:
Яготинські ненаВісті
Яготинські ненаВісті
Яготинські ненаВісті
Яготнський Іржавець
ЗАРАЗ ПО ЦІЙ ДОРОЗІ ПРОЇХАТИ НЕМОЖЛИВО – ЯМА НА ЯМІ І ЯМОЮ ПОГАНЯЄ!
АЛЕ КРАСИВО, ПРАВДА Ж?
Яготинський Іржавець