Яготинські новини: “Чистка парку. Яготин. 4.12.15”


Яготинський парк, який починається одразу в “Каштанах”, улюблене місце прогулянок і відпочинку всіх мешканців міста. Тим більше, що більше у місті нічого немає. А місто претендує на звання культурного центру Київщини. Адже тут знаходяться такі історичні пам’ятки, як картинна галерея Катерини Білокур, флігель Шевченка, маєток князів…

  Та досить історії. Сьогодення невтішне. Претензіонне місто не має жодного куточку, куди можна піти розважитись, крім, як у бар або парк. На все місто лише 2 супермаркети (і ті відкриті зовсім недавно), жодного мінімаркету, і один універмаг. Може, хтось ще щось бачить, але я не бачу більш нічого!
Запустіння і гонор.
Але повернемося до парку. Коли я приїхала до міста, маленькі ялинки за нашим будинком ще не затуляли верхівками сонце, були ще зовсім молоді.
Не стану зараз шукати інформацію, скільки у середньому живуть ялинки, та за 29 років, що я тут живу, вони все яскравіше розправляли свої лапаті гілки. Аж поки минулого року не явили себе у вигляді сухих мертвих стовбурів. Їх “побив” кліщ. Все тло дерева було поцокане маленькими цяточками, а ялини сумно похилили своє мертве гілля. Тому парк було вирішено спиляти. В районній газеті написали, буцім висадять на звільненому місці молоденькі клени чи дуби. Але більшість мешканців схиляються до думки, що тут розчистили майданчик під забудову нового будинку. Сумно, звичайно, та побачим, що буде. Саме про це недоговорювали активісти, що зняли відео, яке я виклала в меню “Яготинське відео”. Та ось зараз я ніби пояснила, чому зрізали всі ялинки. Питання ще й у тому – навіщо було до цього доводити? Не дешевше було б своєчасно обробити дерева якимись розчинами чи прививками, щоб зберегти зелений фонд міста. Чи Переяслав-Хмельницькому лісництву на це начхати? Чи боялися людей потруїти? Абсолютно невідомо, що там у високих кабінетах на умі!
Та факт залишається фактом – полоса парку знищена.
Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Відео | Опубліковано у Яготинське відео | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s