Яготинські новини: “Зимова вулична феєрія”.


Я завжди помічаю на вулиці все, що незвично. Йду Яготином додому. Ось чубляться горобці, смішно настовбурчивши пір’я. Такі смішні – вони абсолютно не звертають уваги на навколишніх. Їх проблеми кардинально відрізняються від людських. Ні тобі шкіл, ні тобі машин, ні тобі проблем з грошима. Щасливі! Хоч і їм вистачає своїх «заморочок». Та я ловлю себе на думці, що все ж вони щасливіші за нас – горобці не видумують собі проблем, вони просто вирішують труднощі, що виникають на даний момент.

Йду далі. Думки намагаються не крутитися навколо побутових проблем – і так від них голова обертом іде. Наспівую пісеньку. Ось хмаринка зачепилася за верхівку верби. Кумедно! Зима. А зранку йшов дощ, слизота неймовірна! На роботу прийшла як льодова скульптура, парасолка обледеніла, лід на мокрих штанях… Відтанула. Та годі: треба бути уважним,бо трохи не гепнулась, а шлях на гірку, а дорога не посипана. Добре, йду вже обережніше. Та не можу я так довго йти, ні про що не думаючи. Почула гул, підняла голову – летить літак. На Схід. Хлопці там у холоді, у напрузі, серед смерті. Лети, рідний – допомагай захисникам!

Знов нога «поїхала». Чергова ямка на дорозі. Збилась з ліку вже! Припинила їх рахувати. Дарма. Їх не меншає. О! Мати Земле, яка краса!!! Диво, що ніхто цього не помічає! Хочеться завалувать на увесь світ: «Люди, гляньте, яка краса навколо!» Не втрималась, сфотографувала! Так дивно, що тепер є можливість робити фото «на ходу»! Вік комп’ютерних технологій, а в фаворі – замлянки, буржуйки і окопи! А тут таке диво природи: травичка вкрилася кригою після дощу. Ні, не інеєм, григою. Льодова скульптура. Ні не скульптура – колаж! Колаж чудернацький, дивовижний, створений видатним митцем – Природою! Людина таке не створить.

Є таки у нашому місті хай не красиві місця – красиві моменти цих місць! Банальна річ виявляється раптом чудернацьким витвором. Буденна деревинка перетворюється на чарівну істоту.

Ходіть та помічайте – красиве під ногами! Гарне поруч! Треба тільки зупинитися і побачити! Релакс забезпечений! Аби не отримати стрес від того, що для природи ГОЛОВНІ РЕЧІ – ЦЕ НЕ РЕЧІ!

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Галерея | Опубліковано у Бачимо прекрасне. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Яготинські новини: “Зимова вулична феєрія”.

 1. jagonenastiblog коментує:

  Скопійовано на Яготинські нена-"ВІСТI''та прокоментовано:

  Така краса!

  Подобається

 2. Оксана Розум коментує:

  Гарно:)

  Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s