Яготинські новини: “Яготинські банкомати”.


Яготинський банкоматВи колись дивилися собі під ноги? А я, на жаль, дивлюся. І бачу невтішну картину. Гадимо скрізь, де живемо, стоїмо, ходимо, відпочиваємо.

Майже центр міста. Центральна лікарня. За 3 метри стоїть сміттєвий контейнер. Візьми чек – викинь туди! Аж ні! Все під ноги! Поки стояла у черзі – обурювалась. Дочекалась своєї черги – зрозуміла у чому проблема.

Якийсь розумник налаштував банкомат на автоматичну видачу чеків. Але “вилазять” вони з ледь чутним дзижчанням і “показують” лиш свою “попку”. Я сама б не помітила, якби перед цим не обурювалась і не вирішила перевірити, у чому справа.

Чек я не вимагала, але він “виліз” сам. Непомітно, підступно, до гидоти нав’язливо. Ось тому люди його і не помічають. А ті, хто помічає, вирішує, що попередній чек не його, висмикує і кидає собі під ноги.

Яготинський банкоматОсь ми й повернулися на початок розмови: 3 метри – урна. Навіть, якщо не твоє – тобі “вп?дло” забрати й викинути? Чому ми не починаємо покращувати своє місто, свою країну з себе-коханого?

Зверніть, будь ласка, на це увагу! Або самі, або хтось – будьмо людьми! Нема прибиральника – зроби сам, адже це не сніг відкидати, викинути папірець, за яким не потрібно нахилятися – не важко!

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Помічено. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s