Яготинські новини: ДОЦІЛЬНІСТЬ ПАЛІННЯ ЛИСТЯ НАПРОВЕСНІ.


загруженоМене, як жительку найпрекраснішого міста на Київщині, цікавить одне таке, досить інтригуюче питання. А чи доцільно спалювати  листя напровесні, а з ним і все, що заважає у дворі: всі залишки домашнього вжитку? Незнаю, як кого, а мене це зачіпає до глибини душі.

Коли  наступає найжаданіша пора року – то все наше місто огортає дивний сизий туман і, – ні вдихнути, ні видихнути. Найприскіпливіші господарі «завзяті палії»,  розгортають свою небезпечну роботу – спалюють все, що вони вважають непотребом. І, навіть, суху траву та листя на узбіччях доріг, на полях, навколо залізничної колії. Хочеш надихатися свіжим повітрям і розумієш, що цього не буде. Скрізь все палає! Скрізь небезпечний дим!

Невже, люди не розуміють, що цим своїм дивним вчинком, спричиняють шкоду не тільки природі, а перш за все собі. Адже людський організм, особливо весною, найбільш чутливий до хвороб. Звідси і сезонні алергії,і печінкові розлади. Як довести суспільству, що це шкідливо? Як навчити його не руйнувати все навколо себе? Як привчити до порядку не тільки у душі, а й правильно господарювати?

Не так вже і складно вирити яму і вкидати туди: і те ж листя, і суху травичку, і сухенькі гілочки, і побутові харчові рештки, які за певний період перетворяться на поживний перегній.  Розібрати відходи: на паперові, скляні, целюлозні та після ремонтних робіт. А потім вже відправляти їх на міське сміттєзвалище, бо те що є на даний момент  за містом в районі рай ШРБУ, не можна назвати так. Гори сміття з неприємним запахом, яке також починає диміти в цей період, і не факт, що перестане, а чадітиме цілий рік.

 

З повагою, Іринка РозуМій

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Помічено. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s