Кріошкола – вигадка чи реальність? Чому діти – перші, хто потрапляє під економію дорослих? “Яготинські ненаВісті”.


Кріошкола

Кріошколи – вигадка чи реальність? Чому діти – перші, хто потрапляє під економію дорослих?

«Если вам в школе станет холодно – встаньте в угол – там 90 градусов!». Цікава думка політика, яка досягла вершин своїх мрій; людини, якій тепло, затишно і вона може дозволити собі все. Згодна – діти ще нічого важливого не зробили у цьому світі і їх неме за що «нагороджувати» зручностями, комфортом та іншими життєвими благами. От хай виростуть, досягнуть усіх благ своїми власними силами! Тоді й будуть заслуговувати на теплі кабінети, шкіряні крісла, айфони, проектори, кондиціонери, комп’ютери, планшети…

Ось погляньте на цих достойних людей! Щасливі, веселі, у зручних кріслах, за полірованими столами, перед мультимедійними проекторами, у легких костюмчиках! Розніжені, розпарені, втомлені від роботи, розпашілі від гарячих батарей, не замислюючись про державну економію (адже економити – то не для них!), сонні і виснажені! У них в кабінетах буде тепло строго до встановленого державою строку опалювального сезону – 15 квітня (хоча, може й довше!):

101_30092015   998079 

Всі ці достойні громадяни України так піклуються про дітей, освіту, здоров’я, що не сплять ночами, щиро вовтузяться біля трибуни Ради, кладуть руку на серце, співаючи гімн!..

При цьому наголошують про суворе дотримання економії в усьому: світло – економте! Воду – економте! Тепло – економте! Коротше, все – економте! А ми за вас будемо піклуватися! А насправді ця економія доходить до садизму! Інакше я назвати цей процес назвати не можу.

Децентралізація – це чудово! Громада сама приймає рішення щодо своїх коштів, щодо своїх рішень,щожо своєї економії. Та не враховано одне – громади зовсім зараз небагаті! Громади не можуть утримувати ПТУ, громади не можуть утримувати ЗОШ, громади не можуть утримувати свої дороги… І змушені економити на всьому! Кріошколи – це вигадка чи реальність?

І чомусь перші, хто потрапляє під економію дорослих – діти!  Так, вони ще не заслужили життєвих благ. Можуть і потерпіти заради держави, що атакована віроломним сусідом.

Та чому не терплять депутати, голови міських рад, голови райдержадміністрацій? Хай покажуть приклад патріотизму самі, а тоді вже закликають показувати свій патріотизм дітлахів!

Ось гляньте, до чого доходить доросла економія! Чим завинили діти? Весною? Плюсовою температурою на вулиці? Канікулами? Але ж через кількадень вони повернуться до кріокамер у школі!

  

 

 

 

 

 

Економія повинна бути економною, та не за рахунок майбутнього України!

Верховна Рада України – не економте на дітях! Поверніть ім теплі класи і дитячі садки! Принаймні до законодавчо затверджених строків! Зараз холодно! Діти перемерзнуть, зароблять хвороби! Підірвуть своє здоров’я ще з дитинства! Ви сиділи на їхніх холодних стільцях? Сиділи – я знаю! Можливо тому у вас зараз м’які, теплі, шкіряні крісла!

МАТЕРІ ПРОСТО ВИМАГАЮТЬ – ТЕПЛА У ШКОЛИ ТА САДКИ!

 

 

 

 

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Помічено. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s