6 ПЕРЕВАГ ПРОЖИВАННЯ У ПАНЕЛЬНОМУ БУДИНКУ. “Яготинські ненаВісті”


6 переваг проживання у панельному будинку

Наше журналістське розслідування ми провели після отримання листа від мешканки міста про дуже активних сусідів. Зважили всі «за» і «проти» і таки вирішили розібратися, де краще жити: у власному будинку, чи багатоквартирному? І знайшли цілих 6 переваг проживання у панельному будинку! Хто знає більше – хай поділиться досвідом. Але тема цікава і дуже наболіла.

Отже, перевага проживання у панельному будинку ПЕРША:

  • ВІЧНИЙ РЕМОНТ У СУСІДІВ!
  • Сусіди чомусь зовсім не мудрі люди. Вони ніяк не хочуть «порозкинути мозгами», що у панельному будинку вони живуть не самі! І ремонти вони роблять виключно у період відпусток, літніх канікул та у вихідні. І добре, якби навколо квартири, яку вони ремонтують, мешкали одні пенсіонери, які у 5 ранку вже не сплять. Але ж навколо частіше за все опиняються сім’ї з дітьми. Як маленькими, так і шкільного віку. Канікули, а тебе в половині дев’ятої підхоплює з ліжка виття і гуркіт дрелі чи відбійного молотка. Через 2 години какофонія припиняється. Це так нагально – дрелить саме у півдев’ятої??? Або шкребтися 10 років підряд із 7-ї ранку? А ще враховуючи те, що панельні стіни розповсюджують звук як ехолокатор!..

Де сусідська совість??? Ніхто не розуміє.

Перевага проживання у панельному будинку ДРУГА:

  • Сусіди звикли дотримуватися чистоти у своїй квартирі. Яготинські панельні будинкиПри чому, настільки дотримуються чистоти саме у своїй квартирі, що навіть сміття у ній не збирають і не зберігають. Сміття дбайливо складається у пакетики і вивішується… на вікна, на балкони – усюди, де тільки можна почепити пакети поза стінами свого помешкання. Пакети, якщо їх своєчасно не викидати, рвуться від ваги сміття чи вітру. Яготинські ненаВістіІ тоді сусіди можуть із радістю милуватися на своїх підвіконнях подібними натюрмортами!

Яготинські ненаВістіАбо, помиєш, скажімо, вікна перед зимою, а сусідам згори закортить утеплити фасад своєї стіни. І тоді цілу зиму милуєшся візерунками з розбризканого цементу та шпатлівки на своєму склі. І зробити нічого не можеш до весни – бо вікна вже заклеїв! «Малюнки маслом»!

Або влітку – помив вікно, а сусідка згори теж вирішила помити своє. Та не просто так помити, а хлюпнути на  нього з кружки! І ти лишень дивишся на патьоки мила і бруду на власному, щойно вимитому склі…

Хазяї!

Перевага проживання у панельному будинку ТРЕТЯ:

  • ДНІ НАРОДЖЕННЯ І ВЕЧІРКИ! А по-простому: п’янки і гулянки. І не коли-небудь, а саме із 7-и вечора до 2-3-х ночі. Та хай. Гуляти потрібно. Танцюйте на здоров’я! Але ж танцювати усім хочеться чомусь не до 10-ої години, а саме десь із 10.30! І музику голосніше! І гвалт сильніше! І до «побєдного конца», тобто до 2-ї ночі… Культурні люди!

Перевага проживання у панельному будинку ЧЕТВЕРТА:

  • Про те, що мешканцям нижніх поверхів не фартить із заливанням їх мешканцями верхніх поверхів, ми взагалі зупинятися не будемо. Це вже класика жанру. Та часто ці явища відбуваються не з вини сусідів. Це вже зношеність комунікацій.

Перевага проживання у панельному будинку П’ЯТА:

  • БЕЗМЕЖНА ЛЮБОВ І ЖАЛІСТЬ ДО БЕЗДОМНИХ ТВАРИН! Доходить до абсурду. Така жаліслива людина зазвичай не хоче, щоб її підопічні проживали поряд із ними,ба, навіть, поряд з їхніми вікнами. Тому селять купу котів і собак десь поодаль, у сусідні підвали. Щоночі, десь між 12-ю та 1-ю годинами, такі люди ходять прибирати приміщення з тваринами та годувати їх. Але двері до підвалу риплять і грюкають, собаки перегавкуються. Содом і Гоморра саме у момент засинання. А потім ці собаки цілу ніч «ганяють» туди-сюди, з підвалу-у підвал! Двері лунко грюкають, відлуння йде тремтінням по всій панельній стіні будинку. Солодкі ночі!..

Замовчимо факти тримання тварин у квартирах, обписяні під’їзди і весняні котячі оргії та опустимо завісу перед неминучим.

Перевага проживання у панельному будинку ШОСТА:

  • ЛЮБИТЕЛІ ПІЗНО ПОВЕРТАТИСЯ ДОДОМУ! Тільки-но починаєш засинати, під вікна під’їжджає із торохтінням і несамовитим завиванням з нещасних динаміків якесь авто. І головне – чомусь завжди саме під ваші вікна! І зупиняється надовго. Але музику тихше не робить. На весь двір волає Козаченко про те, що “больно” йому “больно!!!”, або якесь сучасне дискотечне «БЕМ-БЕМ!».

Молодість!..

Загалом, все зрозуміло. Ми назвали Вам 6 переваг проживання у панельному будинку. Тому не зволікайте і сміливо купуйте собі у ньому квартиру! Там весело, пізнавально і ніколи не сумно!

Ніколи не знаєш, що у твоїх сусідів на думці, і який черговий прикол стукне їм у голову саме наступної миті!

Надія Безмежна

 

 

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Помічено. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s