Хто винен у тому, що сім*я не може вибратися зі злиднів? – Яготинські історії.


Яготинські ненаВісті

Вас переслідують невдачі будинку, в сім’ї, на роботі? Я задам незвичне запитання: «А Ваші батьки Вас або Вашу другу половинку люблять?». Ви ніколи не замислювалися про те, хто винен у тому, що сім*я не може вибратися зі злиднів? А дарма. І я зараз це доведу.

На думку досить авторитетного медіума, якщо можна так сказати, Дмитра Лимонова (www .lechenie-gl.spb.ru), існують такі особини, як енергетичні вампіри. У своїй книзі «Енергетичні вампіри і ваше здоров’я» є цікава глава: «Дитина народилася здоровою, але мертвою …». Якщо коротко, то існує такий вид заподіяння зла людині, який, по суті, і чаклунством не назвеш. І пристріту немає, а горе у наявності. Коли вагітна жінка абсолютно здорова, абсолютно здоровий і плід, але народжується він мертвим. Чому?

Лимонов стверджує, що найчастіше в цьому винен один з родичів жінки, який проживає з нею в одній квартирі і володіє надзвичайно потужним біополем. Як правило – це себелюбець і егоїст. Такому і чаклувати не потрібно. Він вічно всім і всіма незадоволений, роздає вказівки всім, хто потрапляє в його поле зору. Домочадцям дуже непросто з такою людиною, так як все, що «не по-його» супроводжується сплесками агресії, яка пригнічує оточуючих і покращує його власне самопочуття. Такому егоїстові і чаклувати не потрібно. Потрібно лише дуже захотіти, щоб в сім’ї НЕ з’явився новий житель, який буде відволікати обслуговуючих його жінок від обслуговування його персони. Найчастіше такими себелюбами є чоловіки: брат, дід, сват, чоловік. Жінки трапляються рідше, але теж бувають.

Отже, Дмитро каже, для того, щоб душа дитини «вкоренилася» в його тілі, потрібно, як мінімум 10 днів. Якщо Ви підозрюєте, що негатив проти Вашої дитини виходить від друзів, яких Ви відвідуєте, Ви сильно помиляєтесь. Адже з друзями Ви стикаєтеся години 2-3. А негатив повинен бути тривалим, щоб завдати шкоди ще не сформованому плоду. Так ось, повертаючись додому, саме там Вас зустрічає ментальна стіна, «зведена» одним з родичем.

Фізичне тіло матері проходить крізь цей бар’єр, а польова структура душі майбутньої дитини відкидається назад. І мати нічого не може з цим вдіяти. Адже її біополе досить слабке в порівнянні з енергополем недоброзичливця. Таким чином плід, який не має підтримки і захисту енергополя матері, гине.

Дмитро Лимонов описує випадок, де в сім’ї члена комуністичної партії, людини владної і деспотичної, невістка народила мертву дитину. Просто тому, що ВІН цього не хотів, не бажав нову пискляву істоту, яка буде порушувати спокій і встановлений уклад в будинку.

А другу дитину ця невістка благополучно народила, коли вони з чоловіком вже жили у власному будинку, окремо від батьків.

А от третє дитя знову народилося мертвим, тому що його появи на світ не захотів вже сам чоловік жінки. Адже він успадкував від батька потужну енергетику і небувале себелюбство й егоїзм. Мабуть, однією дитиною він залишився «ситий по горло» і нові занепокоєння не входили більше в його плани.

Що радить автор в такому випадку, коли у всіх невдачах винні батьки? Тільки одне:

  1. останні 2-3 місяці вагітній потрібно жити окремо від «родичів» і приймати в гості лише тих, хто щиро бажає їй і її дитині добра.

Так ось до чого я веду: я стикалася із ситуацією, коли в сім’ї є 2 сина, що мають давно свої сім’ї. Так ось, з двох цих сімей тільки одна живе спокійно, щасливо і в достатку. У одного з синів вічні проблеми з грошима, в будинку негаразди, бідність і бардак.

Якщо спиратися на все вищесказане Дмитром Лимоновим, то у всіх невдачах другого сина винен саме їх батько. Людина, яка прогуляла все своє життя в своє задоволення, яка звикла, що його обслуговують, і ублажають «по вищому розряду». І що він чекає від своєї невістки, яка йому не сподобалася з першого погляду, не зрозуміло.

Ну, не сподобалася йому одна невістка! Не сподобалася – і все! Що робить свекор? Нічого особливого – в очі посміхається, а позаочі обзиває самими лайливими словами, бризкаючи отрутою, піною і ненавистю. Все йому не те і все не так. Приходячи до них додому (а живуть вони окремо), свекор починає голосно обурюватися: «Не такі шпалери на кухні!», «От той горбик на стіні, телепні, не можете вирівняти!», «Чого ви тут курите?», «Чому не викинули оце? »… А повернувшись додому, виговорює дружині:« Ці тварюки, сволочі, валякі, ледарі нічого не роблять! Вічно у них мотлох, бардак, бруд »…

Природно, така потужна негативна енергетика не може не робити «пробої» в енергетичній оболонці будинку, і з нього починають витікати благополуччя, достаток, позитивна енергетика. І сім’я ніяк не може відновити порядок в своєму житлі. І скільки б не билися господарі будинку в боротьбі за чистоту і затишок – у них нічого не вийде.  Хоча б тому, що близький родич не хоче цього на підсвідомому рівні , хоч і вказує на недоліки, і нібито намагається допомогти все виправити. Він ПІДСВІДОМО не хоче добра цій сім’ї, тому і «б’є» їх кожен раз, як дзвонить або приходить.

А у «улюбленої» і про «улюблену» невістки/у ніде, ніколи, жодного поганого слова. Ні в очі, ні поза очі. Тому там в будинку затишок, чистота, порядок і достаток прибувають з-дня в день.
Так ось, щоб уберегтися від такого «доброзичливо налаштованого» батька (родича), необхідно

  1. звести до мінімуму спілкування з ним, скасувати до-мінімуму його візити і дзвінки.
  2. І припиняти всі його спроби давати Вам вказівки (особливо підвищеним тоном).


Для цього навчиться не боятися такого самодура, давайте відповіді на його випади лаконічно, впевнено і твердо.

Зазвичай подібні особини пасують при такій постановці відповіді і ретируються, не знаючи, що заперечити, при цьому злісно сичачи. Ви не чули? Тоді прислухайтеся!

І пам’ятайте, якщо у всіх хворобах винні нерви, то у всіх Ваших невдачах винні батьки.Якщо вони Вас не люблять.

 

 

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Роздуми | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s