Сирійців у Яготині немає – хто ж «чистить» яготинські городи?


Яготинські ненаВісті Сирійців у Яготині немає - Хто ж чистить яготинскьі городи

colins Модна Каста

Пам’ятаєте гвалт, який зчинили мешканці Яготина з приводу заселення у Яготин сирійськіх біженців? Нагадаю – паніка була не дитяча, чергування на блокпості біля центру поселення, зібрання і позорне вигнання київських представників. Благопристойні мецканці Яготина всерйоз були занепокоєні ростом проституції і розбою у місті з появою сирійців-мусульман. Прогнозувалося, що з появою сирійців у Яготині негайно виникнуть гурти проституток, сирійні згвалтування, невиліковні хвороби і пишно розквітне розбій та крадійство.

Все правильно? Я не перебрехала? Тоді йдемо далі. Яготинці домоглися, що сирійців не будуть поселять у місто. Тепер виникає питання: «Сирійців у Яготині немає – хто ж тоді «чистить» яготинські городи?»

Закінчується літо, яготинці починають збирати врожай. Картопля повільно, але впевнено перекочовує з городів до погребів. То добре, якщо своїх. Але навідавшись сьогодні на свій город, помітила розриті кущі картоплі. Хтось вже «намацує» гарний сорт, щоби вкрасти.

Слава Богу, ще не вкрали, лише перевірили, чи гарна картопля на ділянці. Але страшно подумати, що законослухняні, порядні і чесні яготинці можуть наважитися на крадіжку у своїх же співмешканців – таких же порядних, чесних і законослухняних яготинців!

І зверніть увагу, не якісь міфічні дико-неосвічені варвари-сирійці! А добрі яготинці! Які завжди стають горою за правду і справедливість!

Ще нічого з мого городу не вкрали, слава Богу, та цією статтею я не буду мовчати і зіграю на випередження – якщо якась скотина вибере мою картоплю, над якою я горбатилась сама ціле літо, якщо якась падлина залишить мене (зараз не працюючу) і моїх дітей без їжі на зиму – я не буду проклинати, але моя картопля стане у них поперек горла, принесе бідність, хвороби і безробіття в родину!

Сирійців у Яготині немає – хто ж тоді «чистить» яготинські городи? Га, співмешканці?

До речі, сьогодні до свята Дня Незалежності, о 6-й ранку, над Яготином з’явилась веселка. Мабуть, добрий знак. З Днем Незалежності вас – земляки!

Яготинські ненаВісті

 

bershka Модна Каста

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Помічено | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s