«Люди-ложки» і «люди-тарілки». Яготинські ненаВісті.


Яготинські ненаВісті Люди-дожки і люди-тарілки

puma Модна Каста

«Деякі люди, як листи – поки не пошлеш, не дойде!» – Ви чули такий вислів? А я перефразую: «Деякі люди, як ложки – поки не почнеш мити, не знатимеш, що матимеш проблеми».

Тепер поясню, що саме змусило мене про це замислитися.

Як звичайна господарка, я часто мию посуд. Мої «архаровці» складують тарілки у мийку, а я потім приходжу і все скопом перемиваю. Я вмикаю воду, вона вільним потужним струменем вдаряється в тарілки і вільно зтікає з їх країв. Та раптом під струмінь потрапляє ложка…

У Вас не було зайвої роботи? Тепер буде!

Ложка розбризкує воду в усі боки! Заляпане все! Отже, маємо зайві клопоти – витирати стіни, всю мийку і себе-коханого.

Дивуюся, як така маленька піндюлька може створити стільки проблем?!

І тут виникла аналогія з деякими людьми. От є такі, як тарілки – широкі, спокійні, мудрі, врівноважені. На них можна покластися, вони впевнені у собі, в міру мудрі, законослухняні, тому й не створюють навколо себе різких змін та коливань. Це надійні люди.

А є такі, як ложки: маленькі, непримітні, вертляві, неврівноважені. Вони скрізь пхають свого носа і всюди влазять. Такі люди можуть проникнути в такі місця, куди не може втрапити людина-тарілка. Від людини-ложки ніколи не знаєш, чого очікувати наступної миті. Вона не гостра, не конфліктна, але коли на неї потрапляє потік якоїсь нової інформації – вона бризкає в усі боки або дурницями, або надзвичайними ідеями. Це вже залежить від освіченості такої «ложки».

Але і в тому, і в тому випадках у оточуючих неодмінно виникають зайві проблеми: або прибрати після дурня, або підхопити рух втілення в життя блискучих ідей генія.

Пам’ятаю таких людей-ложок у часи СРСР, коли дурнів аж «перло» від ініціатив! Коли дурня метушливої ложки-вискочки «розгрібала» вся країна. Та що там країна – увесь світ! Достеменно залишилось невідомим ім’я тієї людини-ложки, але чорнобильська трагедія – справа її брудних рук і її руйнівної дурнуватої ініціативи.

Напротивагу їй можу назвати лиш Уолта Діснея та Стівена Джобса – чиї незвичні вертляві ідеї змусили «крутитися» цілу галузь відповідних людей. Але, сподіваюся, на користь планеті.

Для чого оця ненаукова стаття? Загалом, ні до чого. Хоча, візьміть до уваги, що є на світі такі собі надійні люди-тарілки і люди-ложки. І не випускайте останніх з поля зору, адже вони – самі небезпечні! Чому, – я вже пояснила. Вони або допоможуть Вам досягти небувалих висот, якщо Ви погодитесь підтримати їх геніальні ідеї, або обляпають Вас так, що не відмиєтесь (якщо вони дурні)!

nike Модна Каста

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Роздуми | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s