І знов в Яготині сирійці??? Яготинці, будьте пильні!


Яготинські ненаВісті

nike Модна Каста

Ні, от просто диву даєшся – як ті кляті сирійці вчепилися в Яготин! Ну просто сплять і бачать, як вони окуповують місто, смачно грабують і гвалтують його! І нічого, що їм відмовили і порадили в Яготині не з’являтися, вони все одно пруть і пруть! І все з однією метою – грабувати чесних яготинців. Ну, от просто «позарєз» їм потрібні саме яготинські машини, саме яготинські запчастини до цих машин, ну і, можливо, ще багато чого яготинського потребують сирійські біженці.

Ну, чи ми дурні, чи сирійці? Чи вони якось маскуються під щирих яготинців? Як їх розпізнати? Металошукачем? Придатком «Pokémon Go»? Як?

Адже вже доведено, зокрема і через ЗМІ, що крастимуть – винятково сирійці! Яготинці НЕ ЗДАТНІ на таку підлість по відношенню до своїх земляків, ні-ні-ні!

Тому констатуємо факт:

Яготинці, будьте пильні! Сирійці цуплять Ваші машини! На минулому тижні була скоєна спроба викрадення автомобіля з-під вікон будинку по вул. Довженка 6а.

Зловмисним планам підступних «сирійців» завадив акумулятор, що не схотів заводитися. Тому спроба зганяти в Сирію на трофейному яготинському авто з тріском провалилася. Завдяки героїчному опору яготинського автомобіля, який не схотів полишати свого законного господаря, вдалося попередити міжнародне хизування викраденою машиною.

Яготинці, будьте пильні! Почалися масовані атаки «сирійців» на яготинські гаражі! Їх «чистять» приблизно о 3 – 4 годині ранку, так як і в минулому році.

І пам’ятайте – як би Ви не намагалися заборонити сирійським переселенцям переступати межу Яготина – вони будуть вперто лізти у місто і грабувати його. Бо лишень «сирійці» здатні зазіхнути на власність яготинців, бо крім них – більш нема кому! Бо яготинці на таке не підуть НІ-КО-ЛИ!

Надія Безмежна

13.09.2016

 

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Помічено. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s