Мої веселі яготинські сусіди – змін немає.


Мої веселі яготинські сусіди

От що Вам сказати! У нас немає вже цензурних слів! Бачити подібне кожен день і розуміти, що ніхто нічого зробити не може – це напружує недитинно!

Загалом, так само, як і Яготин під час дощу. Каштани заливає так, що ГРОМАДЯНАМ МІСТА (мешканцям району Каштани) НЕМОЖЛИВО ПРОЙТИ ПРЯМІСІНЬКО ПО СУСІДСТВУ ІЗ МІСЬКОЮ РАДОЮ!

Це навіть видно з її вікон! Майже центр міста! Культурний осередок!  Суцільні калюжі!!! Або пливи на перехрестях, або лізь по забору, або бреди у багні, або виходь на проїжджу частину! “П*ятачок” і перехід від пошти до гастроному. Чесно – дістало!

А мої веселі яготинські сусіди у своєму репертуарі – жодного дня без змін! І щоби не напружувати наше інтернет-видання щоденними анонсами, ми об*єднали тритижневий дайджест в один. Ось їхні торби 20.08.2016:

Яготинські ненаВісті

Через кількадень сусіди додали ще торбинку, мабуть, не вмістилося в хаті:

Яготинські ненаВісті

Наступного дня – нова торбинка:

Яготинські ненаВісті

У мене таке враження, що у приміщенні не можна тримати АБСОЛЮТНО НІЧОГО, крім хазяїв! Коробочки, шкаралупки, ганчірки, пластикові пляшки, м*ясорубки, склянки – страшно помислити, чого ще не можна тримати у хаті! Бо через 2 дні, напередодні 1 вересня – нові речі за балконом, але вже декоративно розвішані:

Яготинські ненаВісті

І ще через кілька днів – знов новинка:

Яготинські ненаВісті

Скажу так – може потрібно, щоб було “усе одно”, але таргани на балконі цілісіньке літо задовбали вже! Сонячний бік будинку, аромати відходів, привабливі склянки-схованки, шарудячі пакетики… такі привабливі для цих паразитів!

Розмова із сусідами – не перші, а отже вже даремні. Тому просто залишається один шлях – загальний огляд! І сумний сміх. Бо чомусь ЖЕК змушує своїх прибиральників чистити чужі грядки за домом, бо це виглядає “неестетично”. А споглядати ось таку картину – цілком “естетично” і, навіть, привабливо та показово!

У Києві заборонили сушити білизну не лише зовні балконів, а й всередині, якщо її видно з вікна. А в провінції все можна: до Бога  – високо, до царя – далеко! От і все.

Ми любимо Яготин настільки ж, наскільки він любить нас!

Редакція “Яготинські ненаВісті”

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Мої веселі яготинські сусіди | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s