Яготинські дворики.


Яготинські нена-"Вісті"

Замітка «Яготинські дворики». 

SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!

От дивіться – у кожному дворі є прибиральник. Він бачить все, що у дворі є і чого не вистачає. Він спокійно – його посада це дозволяє – може подати до ЖЕКу (свого місця роботи) пропозицію/рапорт/звіт (назвіть це як хочете) такого формату: «У дворі “Х”, біля будинку “Y”, під парадним №“Z” немає об’єкту “Q”. Потрібно зробити/привезти/встановити». І ЖЕК (це вже ЙОГО робота) бере це до уваги і усуває дефекти/доповнює інтер’єр/проводить ремонтні заходи.

Ні, чомусь для наших ЖЕКів слово їх працівників – не привід до дії. Вони чекають обов’язкової заяви особисто від мешканців. Таки досить дивний підхід – ви не помічаєте?

Це ніби ситуація, коли голові міста потрібна була б заява від якоїсь бабусі: «Хочу квіткові горщики на стовпах!». Або заяви від відвідувачів базару про те, що вони хочуть бачить у продажу наступного тижня. Жоден з Вас не пише заяву в магазин продавцю на ім*я прідприємця з проханням привезти йому ікри сьомгової (хоч по-ідеї, це можливо :)).

Ну дивно ж, погодьтеся!

Мабуть, ЖЕКи працюють за принципом «заяви від мешканців» саме тому, що це дозволяє їм отримувати «відкати» при замовленні необхідного обладнання. Отак зазвичай і починаються в країні корупційні схеми, де під «заяву» виділяються зайві кошти для власних карманів. В заяві ж ми не вказуємо, в яку ціну повинен бути стовпчик, заборчик чи лавка. Ціну вказує безперечно замовник.

Яготинці хотіли б бачити такий ЖЕК, який сам (очима двірників) бачить проблему і вирішує її. ЖЕК, який здатен бачити та робити свою роботу. Та чи це можливо?

 

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Помічено. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s