Міста готові до захисту!


Місто готове до захисту

SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!

Вітаємо! Місто у повному бойовому спорядженні – далі центру ворог не пройде! До України прийшла зима! В українських містах і селах можливий агресор не отримає жодної медичної допомоги.

Голодний і холодний, без зв’язку і ризикуючи потонути в окопі – така доля спіткає кожного, хто насмілиться ступити на священні рідні землі. Пояснимо. На околицях містечок – то саме собою, там просто самою природою закладено статус самозахищення під гаслом: «Не пройде ніхто!». Ями, льодові колії, ковзанка – все це є натуральними перепонами як ворогам, так і друзям. А от «Центрам» міст для такого «оснащення» знадобився час. І тепер цей час настав!

Вітаємо із зимою! Окопи і рови вириті, ковзанки відполіровані, міни і «розтяжки» натягнуті. Смішки-смішками, але випав сніг. І чудовий зимовий вечір представ у всій своїй красі 14 листопада: заметіль розмалювала все навколо чудернацькими візерунками. Сутінки відретушували силуети дерев і наклали на предмети загадковість. Ніжна рожевість заходу сонця взагалі зробила місцевість ледь не Нарнією!

Яготинські нена-"Вісті"

Дякуючи піклуванню та злагодженій роботі ЖЕКів, центром можна було пройти вже вранці: розчищено і посипано… Там, де пройшов трактор. Ідеш прочищеною стежкою, ледь стримуєш сльози розчуленості від оточуючої краси.

І раптом… – бац! Уся краса летить догори дригом, закручується у кольоровий калейдоскоп, і ти опиняєшся на снігу, чи кризі, чи Бог його знає, де ти опиняєшся і на чому ти лежиш! Але вже не стоїш, бо посипана доріжка скінчилася акурат перед перехрестям і, наприклад, до пошти бабця не дійшла. Там слизько. Отже можливий окупант буде знешкоджений майже миттєво! Він не пройде! Випробувано місцевими!

І перша полоса перепон починається саме в центрах. Цьому сприяє все: похилі доріжки, впуклості й опуклості, вкриті тонким шаром декоративної криги. Не подолавши перший «бар’єр», окупант залишиться без засобів зв’язку, бо до потрібних йому закладів просто не дійде.

Також можливий загарбник залишиться без їжі та одягу, тому що перед жодним магазином зазвичай майданчики не посипані піском, знаходяться під певним кутом нахилу і мають потоптано-замерзлий ландшафт.

Навіть лікарні подбали про свою безпеку – ворог не пройде і там! Там теж не посипано і ландшафт, хоч і розчищений, але такий самий, як і перед магазинами. Місцева гвардія самооборони знає таємні ходи, якими може втрапити до середини, тому може не хвилюватися – без медичного забезпечення вона не залишиться.

Шкільні подвір’я також не посипані піском, тому батьки можуть не хвилюватися – до їхніх дітей не добереться жоден сепаратист. Він гепнеться на стартовій же прямій. Тому будьте спокійні!

Цікаво лише, чому таке спостерігається в українських містечках? Висунемо припущення.

По-перше, можливо, попри всі старання, ЖЕКи не можуть дістатися тих ділянок тротуарів.

По-друге, можливо, тариторії перед магазинами, лікарнями, поштами, школами та іншими будівлями наших міст закріплені не за містами, а за власниками цих будівель, і винен саме персонал цих монолітів, що перед ними неможливо пройти під час ожеледиць?

Чи прийдуть вороги – невідомо і малоймовірно, адже наші захисники стримують їх навалу на Сході країни, а мешканцям українських містечок – ходити тут, зараз і пішки, вони не вороги, вони «свої»! І ноги ламати та набивати гулі – ой, як не хочеться!

З повагою, Надія Безмежна.

 

WMRFast - лучшее место для заработка

 

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Помічено | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s