У ЧОМУ СЕКРЕТ СЕКСУАЛЬНОЇ ЖІНКИ


%d1%81%d0%b5%d0%ba%d1%81%d1%83%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%96%d1%81%d1%82%d1%8c

Жінки бувають різні __ розумні і красиві, веселі й чарівні, примхливі та романтичні, багаті, з докторським ступенем, кулінарними талантами і блискучою кар’єрою.

В очах відома невідомість,

У них жагуча вся свідомість!

Як нависа п’янка гроза __

Розійдуться і небеса!

Це жінка, мати, берегиня __

Краса її живе й донині!

І може все __ здіймати небо __

Бо це життєва є потреба!

У ній початок і кінець,

Тяжкий подекуди вінець!

Вона ні в кого не просила,

В душі своїй не голосила!

Їй кориться уся трава,

А рук __ боїться й кропива!

Ця жінка __ постать непорушна

І є у ній хвилина слушна!

Вона __ жива і вона є,

А любить, мов водицю п’є!

Оксана Розум, 01 грудня 2016 рік

Однак, якщо запитати у чоловіків __ яка ж жінка для них ідеальна, перше, що прийде в голову кожному з них __ жінка сексуальна! Французи такій жінці дали власне визначення __ «femme fatale»: фатальна, неймовірно приваблива, сексуальна, вона, цілком можливо, зовсім не вписується в загальноприйняті канони краси. І, тим не менш, ця жінка безроздільно володіє чоловічою увагою скрізь, де б не з’явилася.

У чому ж секрет сексуальної жінки?

У питанні жіночої сексуальності думки чоловіків і жінок кардинально розходяться. Прекрасна половина впевнена: сексуальність __ це, в першу чергу, зовнішні дані і, що важливо, __ зовнішній вигляд. Варто тільки підібрати правильний гардероб і макіяж __ і звання секс-бомби тобі забезпечено. Якщо є яка-небудь вада в зовнішності __ упевнені жінки __ чоловічого жадання не бачити, як снігу влітку. Ось чому нам так часто не зрозуміти чоловіків, «западають» на зовсім, здавалося б, пересічних зовні жінок. Ми прагнемо до зовнішнього лиску, забуваючи про те, що справжня сексуальність йде зсередини.

Отже, хто ж вона __ ця по-справжньому сексуальна жінка?

У ЧОМУ всетаки цей СЕКРЕТ СЕКСУАЛЬНОЇ ЖІНКИ?

  1. Недомовленість __ важливіша за будь який афродизіак для чоловіків.

У сексуальної жінки поєднується, здавалося б, непоєднуване: манери справжньої леді і вільна життєрадісність звичайності, глибокий гострий розум і легкість у спілкуванні, неймовірна передбачуваність і відчайдушність, ліберальність суджень і персональна недоступність … Ми будемо не першими, хто скаже, що ніщо так не збуджує цікавість у чоловіка, як загадкова жінка. Така вже його природа __ розгадувати такі ребуси йому неймовірно і неодмінно хочеться, він проти своєї волі шукає їх.

  1. Сексуальна жінка чудово усвідомлює, як їй поталанило народитися жінкою і небоїться своєї жіночої природи.

Їй наплювати на стереотипи краси, такі ж мінливі і непостійні, як морський бриз. Вона буде яскравою, привабливою, доброзичливою, артистичною, лагідною, стервозною, чарівною … Вона жіночна, вона впевнена в собі на 100% __ у зовнішньому вигляді, у внутрішній цілісності, і ця гармонія приваблює чоловіків набагато сильніше, ніж довгоногі і плоскогруді «ідеали краси », які крокують на світовими подіумами.

  1. Почуття власної гідності __ у сексуальної жінки в крові.

У погляді, у манері говорити і триматися, у швидкоплинному нахилі голови та легкої посмішці знайдуть її чоловіки. Примітивні прийоми жіночого зваблювання їй чужі і неприємні, вона вважає їх марними і недоречними, вона добре знає, як це відлякує чоловічу половину. А при глибокій повазі до себе змушує і чоловіків ставитися до неї також з неймовірною повагою. Про таку жінку говорять __ «вона собі ціну знає».

  1. Вульгарність неприродна для справжньої сексуальної жінки.

Вона просто не закладена в її природі. Вона прекрасно знає, що між справжньою сексапільністю і дешевої вульгарністю величезна різниця, і, як істинно гармонійна особистість, ніколи не переступить кордону.

  1. Сексуально одягнена жінка __ це парадокс для жінок і неймовірний об’єкт бажання для чоловіків.

Захоплююча розмова __ це мистецтво розповісти трохи менше, ніж співрозмовнику хотілося б про тебе знати. Так і з одягом: ці жінки володіють досконало мистецтвом одягатися так, щоб їх хотілося роздягнути. Ні-ні, мова не йде про величезні декольте, вузьких джинсах, спущених таліях і прозорих матеріях. Все набагато складніше __ одяг по-справжньому сексуальної жінки змушує чоловіків проявляти фантазію, додумувати і домальовувати в розумі все те, що приховано від очей.

  1. Сексуальна жінка досконало володіє мистецтвом тонкого флірту.

Вона перемагає, програючи чоловікові, так, що останньому не приходить в голову ні на хвилину засумніватися у своїй ролі завойовника і підкорювача. І, тим не менш, ми з вами прекрасно знаємо, хто дійсно стає володарем заповітного призу в цій рольовій грі.

  1. Сексуальна жінка __ це жінка-кішка.

Вона неймовірно чуттєва і цієї чуттєвості не боїться. У ній, як в тихому болоті __ прихований неймовірний енергетичний заряд, чоловіки це відчувають, іноді, навіть, бояться цього, але до таких жінок їх притягує, як метеликів на вогонь __ вони прекрасно знають, що не в силах чинити опір чарам такої жінки.

  1. Сексуальній жінці не чужі прояви чуттєвості, вона не НЕ ханжа і не зануда.

Вона не відлякує чоловіків несправжньою скромністю. І тим не менше, при всій своїй внутрішній свободі, ця жінка все одно оповита легким ореолом недоступності. Чоловік з такою жінкою ніколи не може бути абсолютно впевнений, що прокинеться з нею завтра в одному ліжку. Тому що, зрештою, вирішує все одно ВОНА.

  1. Сексуальна жінка ніколи не поспішає позбутися шанувальників.

Бо впевнена __ це коло шанувальників робить її ще більш бажаною в очах інших чоловіків. Вона знає, що рано чи пізно в це коло потрапить той, хто дійсно їй потрібен.

  1. Сексуальна жінка крокує по життю легкою ходою.

Вона легка на підйом, щира і відкрита. З нею легко зав’язати розмову, причому роль ведучого ця жінка завжди справедливо віддасть чоловікові. Не тому, що вона дурна __ зовсім ні, навпаки. Вона, як і Коко Шанель, знає, що «лише вміння базікати ні про що робить із жінки неймовірно цікавого співрозмовника».

І наостанок. Не варто забувати про те, що спочатку Господь створив чоловіка, але потім вирішив, що здатен на більше, __ і на світ з’явилася жінка. А на що здатні ми, жінки, __ ми добре знаємо. Все в ваших руках! Жінка __ Берегиня! Все залежить тільки від неї: Наскільки вистачить у мудрості та сили оберігати свою родину.

У ЧОМУ СЕКРЕТ СЕКСУАЛЬНОЇ ЖІНКИ?

Тепер ви вже знаєте!

Тримайте своїх чоловіків, не відпускайте, бо якщо ви побралися, то певно Господь це чомусь зробив. Шукайте ключики, не опускайте рук! І ваша родина стане прикладом гарного, щасливого, солодкого життя!

Автор: Оксана Розум, журналіст-блогер незалежного інтернет видання “Яготинські НАНО-ВІСТІ”, 01 грудня 2016 року

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Жіночі таємниці. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s