Будьмо обізнані: 10 ознак пристріту та як його відігнати


%d0%bb%d0%b8%d1%85%d0%b5-%d0%be%d0%ba%d0%be

10 ознак пристріту та як його відігнати

Що таке пристріт?

Лихе око, заздрісний погляд спрямований на людину, який може привести до нещастя, хвороби або до тілесних ушкоджень. Лихе око __ це не забобони, а факт, який працює за принципом мислення коливання енергетичних хвиль. Коли людина спрямовує свої негативні уявні хвилі на іншу людину, що відбувається протягом життя людини вони або затримуються, або руйнуються. Сила людської думки настільки величезна, що вона може призвести до серйозних порушень вібрацій у вашому організмі.

Ознака 1:  Якщо один з членів в сім’ї страждає від хронічної хвороби. Причиною цього може бути заздрісний погляд від сусідів або родичів.

Спосіб усунення: Візьміть морську воду 200 мл, пляшку і банку і переливайте цю воду з банки в пляшку і назад через білу тканину. Після перегонки, візьміть дистильовану воду 120 мл і 120 мл освяченої води і змішайте. Зберігайте ці води в пляшці. Потім окропіте цією водою все  всередині кожної кімнати будинку у вівторок, в п’ятницю, в день повного місяця і новий день місяця. Цей засіб буде спалювати негативну енергетику пристріту і в результаті ви побачите поліпшення в хворобі.

Ознака 2: Часті хвороби і втрата апетиту домашніх тварин.

Спосіб усунення: Ви напевно знаєте, що пристріт може також вплинути на домашніх тварин. Пристріт може викликати хворобу і втрату апетиту для собак, овець, корів та інших домашніх тварин. Один із способів усунення цього пристріту – це купання домашньої тварини з використанням порошку куркуми, який розмішується в воді.

Ознака 3: Ваш бізнес працює погано, не вдається домогтися бажаного успіху.  Це може бути в першу чергу пов’язано з негативним поглядом ваших бізнес-конкурентів.

Спосіб усунення: Для того, щоб захиститися від пристріту бізнес-конкурентів або колег, тримайте на робочому місці шматочки лимона в склянці з водою. Стакан повинен бути прозорим. Тримайте цей стакан не далеко від себе. Крім того, міняйте воду щодня. Щосуботи видаляйте лимон і замінюйте його новим. Роблячи це, ви можете захиститися від лихого ока, який впливає на ваш бізнес або роботу.

Ознака 4: Цінні речі в вашому домі губляться або часто ламаються. Це все через лихе око людини, яка невимовно заздрить розкошам у вашому будинку.

Спосіб усунення: Для того, щоб видалити цей негатив, тримайте кольорові намистинки або різнокольорове каміння в білій піалі або в банці.

Ознака 5: Пристріт може вплинути на дітей, що в свою чергу призведе до раптового захворювання немовлят. Це загальний знак після того, як хтось відвідав ваш будинок, щоб побачити ваше новонароджене дитятко.

Спосіб усунення: Покладіть  дрібку солі в свою руку на долоню, закрийте сіль долонею іншої руки, і зробіть кругові рухи вашими складеними долонями навколо голови немовляти три рази за годинниковою стрілкою і три рази проти годинникової стрілки, і після цього змийте сіль у вашій долоні з водою. Пристріт на дитинці розчиниться, як сіль.

Ознака 6: Якщо ваші діти страждають від постійного болю в животі. Це також може бути пов’язано з лихим оком.

Спосіб усунення: Візьміть невелику кількість піску з вулиці, і змішайте його з гірчицею. Обережно покладіть цю суміш на живіт дитини. Після того, як ця суміш полежить 5-7 хвилин, акуратно зберіть в блюдце, потім візьміть палаючу свічку і водить круговими рухами навколо піску з гірчицею 1 – 2 хв, так щоб вогонь знаходився якомога ближче до піску. Так буде згоряти негативний ефект лихого ока з ваших дітей. Потім змийте цей пісок хорошим напором води з-під крана.

Ознака 7: Невдачі та безробіття. Ось деякі із загальних ефектів пристріту.

Спосіб усунення: Один з поширених і добре відомих способів, щоб видалити лихе око __ це тримати акваріум в будинку. Акваріум повинен бути в головній кімнаті будинку, в південному боціі залу.

Ознака 8: Лихе око може легко вплинути на вагітних жінок, коли вони виходять з дому, і такі заздрісні думки можуть вплинути на здоров’я вагітних жінок.

Спосіб усунення: Коли ви вихолите на вулицю, зірвіть  три листочка з будь-якого дерева і тримайте їх при собі. При поверненні додому, викиньте це листя  на землю. Весь негатив, який цілеспрямовано або випадково був спрямований на вас, розвіється з вітром. Додому ці листочки не вносьте ні в якому разі.

Ознака 9: Ви страждаєте постійними проблемами з горлом. Це так само може бути через пристріт.

Спосіб усунення: Візьміть листочок  фікусу і розділіть його на три частини і розкладіть їх в різних місцях будинку. Це стримуватиме вплив пристріту.

Ознака 10: Лихі очі,  можуть викликати проблеми в стосунках між чоловіком і дружиною, перешкоди у навчанні, і в результаті цього виникають часті сварки.

Спосіб усунення: Складіть у відкриту банку сухі: галун, червоний перець чилі в порошку, сушений кружечок лимона. Це сильні елементи, які використовуються для видалення пристріту в будинку або з людини.

Один з найпоширеніших способів усунення наслідків лихого ока є спалювання насіння Espand (гармала звичайна). Ця практика популярна серед жителів Ірану, Афганістану і Таджикистану і переважно серед  мусульманського населення цих країн.

%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d0%b0

Метод використання насіння гармали є дуже ефективним. Потрібно насипати насіння в будь-яку ємність, контейнер або кадило і поставити на відкритий вогонь. Коли спалюється гармала, вона вискакує і потріскує, а отриманий ароматичний дим, володіє сильною магічною властивістю. Необхідно цієї Курильницею обвести сім раз над головою людини, над якою проводиться цей ритуал.

%d1%81%d0%bf%d0%b0%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%be%d0%bb%d0%b8

В Афганістані і Таджикистані цей ритуал особливо популярний для зняття пристріту як з дітей, новонароджених і матерів, так і з людей, які повертаються з похорону. Людину, що виконує цей ритуал в цих країнах називають espandi або espandis. Вона пропонує свої послуги на вулиці перехожим, які відчувають необхідність усунути наслідки пристріту. Можна виконувати цей ритуал на собі. Не нашкодите собі, а попередите багато лиха. Негативна енергетика похорону просто вбивча.

Першоджерело:

https://astromega.ru/10-simptomov-sglaza-i-sredstva-zashhity/?_utl_t=fb

Матеріал підібрала: Оксана Розум, журналіст-блогер незалежного інтернет видання “Яготинські НАНО-ВІСТІ”

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Будемо обізнані. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s