Сон за знаком зодіаку: Ілюзія чи реальність?


%d1%81%d0%be%d0%bd

Сни за знаками зодіаку: ілюзія чи реальність?

Скільки існує життя на землі, стільки людство намагається полинути у таїнство снів, розгадати бодай одну таємну грань, розтлумачити своє майбутнє, поправити теперішнє та забуте гірке минуле. І звичайно ж, не дивно, що віщі, пророчі сни, які попереджають про небезпеку або ж, які віщують дуже значущі зміни на життєвому шляху __ у цьому житті не просто так. Це не збіг, це знак згори або ж підказка підсвідомості! Сьогодні вчені не сумніваються, що сни за своєю природою дійсно дуже пророчі. Більше того, їх бачать практично всі: приблизно один сон із сотні містить важливу інформацію. А от людям з екстрасенсорними здібностями, такі сни сняться в 75-80% випадків!

Французький літератор Бернар Бербер, якось написав: «Сон — єдиний відрізок часу, коли ми вільні. Уві сні ми дозволяємо своїм думкам робити що їм заманеться». І він, таки, правий! Ось тільки кому потрібна така правда? Більшість людей воліють не згадувати про те, що побачили в сні, свідомо чи ні, не дозволяють сновидінням влазити в своє буденне життя. І дуже даремно. Доведено, що сновидіння здатні багато розповісти, якщо не про майбутнє, то, як мінімум, про минуле та сьогодення — про саму людину, про її труднощі, бажання, надії, страхи. А головне, у сні можна знайти ключі до вирішення багатьох своїх проблем.

Але щоб сни стали вашими помічниками і консультантами, перш за все, треба їх запам’ятовувати. Та це не так вже і складно. Ось, кілька правил, які допоможуть побудувати міст між снами і реальністю паралелі, налагодити контакт з власною підсвідомістю і з часом навчитися розшифровувати ці підказки. Отже,

Перш ніж лягати в ліжко, скажіть собі, що маєте намір запам’ятати свій сон. Якщо хочете побачити сон про щось конкретне, сконцентруйтеся на тому, що вас цікавить: на об’єкті чи події.

• Тримайте поруч з ліжком ручку (олівець) і папір.

• Як тільки прокинулися, перш ніж відкрити очі, згадайте, що вам снилося. Якщо не вдається, спробуйте сконцентруватися на своїх думках і відчуттях, і, як тільки що-небудь прийде в голову, відразу беріть ручку і папір.

• Увімкніть м’яке світло і замалюйте свій сон, або коротко накидайте план, включаючи всі деталі, які запам’ятали. Намагайтеся записати якомога більше конкретної інформації, але не інтерпретуйте її: це ви зробите пізніше.

• Через деякий час перечитайте записи і зіставте їх із подіями, які сталися в реальному житті. Може, існують якісь паралелі? А то і зовсім __ прямі вказівки на той чи інший випадок з життя? Будьте уважні до своїх снів __ і поступово вони стануть вашими надійними порадниками.

До речі! Сни, які можуть бути віщими, найчастіше, як правило, незвичайні, яскраві, кольорові, емоційно насичені. Вони вражають, лякають або, навпаки, дуже радісні. Нерідко протягом однієї ночі такі сновидіння повторюються в двох трьох варіантах. Віщі сни, зазвичай, драматургічно завершені. При цьому в них часто присутні якісь кулясті або круглі предмети (м’яч, тарілка, лампочка, годинник).

Дуже часто у людини, яка бачить віщий сон, виникає відчуття повної впевненості в тому, що все побачене __  правда, і ці враження залишаються в пам’яті на довгі роки.

Сни по Зодіаку 

Сни Риб

Астрологи помітили, що у людей, які народилися під знаком Риб, віщими найчастіше виявляються сни, в яких головною темою є любов, діти або ж лотерея, парі, гра на біржі.

Сни Раків

Ракам слід звертати особливу увагу на сни, пов’язані з подорожами в далекі екзотичні країни, особливо, якщо ви знаєте про ці країни лише з чуток. У більшості випадків віщі сни супроводжують кар’єрне зростання Раків, або попереджають про якісь події на роботі.

Віщі сни Скорпіонів,

зазвичай, пов’язані з навчанням у школі, вузі, на курсах підвищення кваліфікації, а також з іспитами, захистом диплому, або дисертації. Навіть, якщо ви давно вже покинули парту, до таких снів варто прислухатися: вони можуть підказати, як вести себе в складній ситуації і так само нагадати, що для вас питання освіти і самовдосконалення завжди повинні бути на першому плані __ інакше велика ймовірність зазнати фіаско.

Тим, хто з’явився на світ під повітряними знаками Терезів, Водоліїв і Близнюків,

уві сні нерідко доводиться вирішувати найскладніші завдання __ як життєві, так і наукові. В історії відомі випадки, коли саме уві сні були зроблені відкриття світового масштабу. Так, Водолію Дмитру Івановичу Менделєєву наснилася його Періодична система хімічних елементів.

Раїсі Кириченко (Терези) в дитинстві теж часто снився один і той самий сон, що вона відома артистка і виступає на сцені, при цьому, чула шквал аплодисментів і відчувала просто море людської поваги та любові. Вона побачила своє майбутнє.

Знаменитий датський фізик Нільс Бор, який народився під знаком Терезів, побачив уві сні структуру будови атома. Описаний також випадок, який стався з великим російським поетом Михайлом Юрійовичем Лермонтовим (Терези). Крім літератури, він серйозно захоплювався математикою, у тому числі любив показувати у вищому суспільстві математичні фокуси, намагався збагнути логіку і магію цифр. Одного разу йому явився уві сні незнайомець і підказав її рішення однієї такої делеми.

Але повернемося до астрології сновидінь!

Представники вогнених знаків — Овни, Леви і Стрільці __

навіть, уві сні бувають вельми амбітні. Їм часто сниться, як вони співпрацюють з великими людьми всіх часів і народів, вирішують долі держав, а то й самі стають відомими особистостями. На жаль, не всі такі сни збуваються. Але якщо уві сні ви бачите вогонь, або якесь інше джерело світла, цілком можливо, побачене виявиться правдою __ вже в найближчому майбутньому, або багато років потому.

А земним знакам __ Тельцям, Дівам і Козерогам __

рідко сняться незрозумілі сни. Зазвичай, ці люди бачать у снах приблизно те ж, що і наяву: будинок, роботу, повсякденні заняття, колег, друзів і родичів. Але не потрібно думати, ніби такі сни нічого не значать __ зовсім навпаки! Саме в них можна знайти безліч підказок, які допоможуть уникнути помилок у повсякденному житті, навчать, як вести себе в тій чи іншій ситуації, натякнуть, кому з ваших знайомих варто довіряти, а з ким краще тримати дистанцію. Сни земних знаків досить прозорі, їх нескладно трактувати __ а значить, легко використовувати собі на користь.

І додам трохи від себе: ваше життя залежить тільки від вас, від вашого сприйняття світу. Можливо, інколи, і не треба так сліпо довіряти сну і впускати його у своє життя настільки, щоб ця ілюзія повністю вас підкорила. Та є й такі випадки у житті, коли сон рятує, підказує чого не треба робити, або, навпаки, веде до слави та до визнання.

Першоджерело:

https://ukr.media/science/270363/

Матеріал підготувала і обробила: Оксана Розум, журналіст-блогер незалежного інтернет видання “Яготинські НАНО-ВІСТІ”

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Будемо обізнані. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s