Справжні господарі “євростандарту” в Яготині.


Яготинські нано-Вісті

На даний час всі країни СНД знаходяться у “капіталістичних” ринкових відносинах. Економіка СРСР вже давно віджила своє і всі підприємці намагаються порядкувати свої “господарства” по-європейські.  Головним критерієм “капіталізму” є – “Клієнт завжди правий!” та “Все для зручності людей!”.

Приємно відзначити той факт, що в Яготині є такі підприємці, які мислять по-європейські і роблять по-європейські, цивілізовано: у їхніх крамницях широкий асортимент, приємне обслуговування, ввічливі продавці, чистота і зручність. Такі підприємці мислять по-європейські, працюють на випередження і завжди знають, що робити в тій чи іншій ситуації. Це ніби інтуїція, або просте бажання покращити і поліпшити життя собі і оточуючим.

Такі євро-мешканці міста завжди знають, що споживач повинен “спробувати” товар, помацати його, понюхати, покрутити. Тому у них завжди є розпакований пакуночок з парфумами, розкрита валізка з іграшкою. Їм не шкода коробочки, аби людина могла оцінити те, що купуватиме. І це так приємно – аж сльози навертаються на очі! Адже люди так втомилися вже від традиційних фраз: “Як будете купувати – тоді розпакую, бо інакше ніхто після Вас не купить”. Мої рідні! Я ж не можу оцінити якусь річ, обмацавши запаковану коробку! То я стовідсотково це не куплю!

Невже якомусь швейцарцю, чи французу шкода однієї коробочки? Ні! В супермаркетах Європи стоять 20 відкритих коробочок, аби покупець спробував вміст та обрав саме те, що йому до вподоби. Швейцарський продавець знає, що не кожен купить те, що спробує. Але ж це і є – ринкові відносини та здорова конкуренція!

Яготин вкритий памороззю

А тема прилеглих до магазинчиків територій – то взагалі окрема тема! Як приємно, що в Яготині є такі підприємці, які піклуються своїми прилеглими територіями! Так, їх небагато, але вони є! Від імені редакції “Яготинських нано-“Вістей” хочемо щиро подякувати таким підприємцям! Ви дійсно люди європейського стандарту!

Біля їхніх крамничок завжди прибрано, завжди посипано і прибрано лід. Як заведено – наперед! Замело Яготин – такий господар не чекає, поки випаде весь сніг із хмари – він вже розчищає навколо своєї крамнички. Потепліло в Яготині, а потім все скувало кригою – такий господар не чекає 10:00 год. понеділка, а посипає перед своєю крамничкою вже в неділю! А в понеділок стає і розбиває цю кригу.

Загалом, мимо таких європейських крамничок приємно проходити, аж зайти є бажання! Відчувається реальне піклування про людей! Реальний європейський рівень!

У центрі міста таких господарів аж 2! Магазин “Луна” та крамничка “Мастер”-“Ребёнок”. Це надзвичайно приємно! Дякуємо Вам за те, що Ви справжні підприємці євростандарту!

Редакція незалежного інтернет-видання “Яготинські нано-“Вісті”

Advertisements

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Бачимо прекрасне | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s