Дорослі, беріть приклад з дітей – зробимо Яготин чистим!Збираючи по парку кинуте кимось сміття, в голові уперто крутиться безжальна думка: «Ніякі призи і нагороди за прибирання не варті таких зусиль». Парадокс наших днів – сьогодні діти вичистили парк від бруду, а післязавтра дорослі  знов засмітять його. Адже 1 травня – час традиційних пікніків. От і замислюєшся: варто воно дитячих зусиль?

Парком розкидано безліч пляшок, битих склянок, шприців, пакетів… Хто розкидає? Риторичне запитання. Хто збирає? Наші діти! Діти, які з ентузіазмом вичистили всі куточки парку. Цей ентузіазм ще дитячий, нескептичний, завзятий і щирий. Варто після такого прибирання почути від дитини, яка втирає рясні краплі поту з розчервонілого обличчя, такі слова: «Ні! Я тепер більш НІКОЛИ не буду розкидати сміття на вулиці!»

29 квітня 2017 р. учні НВК №3, разом з міською радою на чолі з Н. М. Дзюбою, відділом освіти на чолі з М. Т. Степанченко, під керівництвом Т. В. Лугіни приєдналися до акції «Зробимо Україну чистішою!».

Діти, як горобці, що розлетілися парком, здмухуючи увесь непотріб на своєму шляху, зібрали гори сміття. Гори! Чи не варт нам, дорослим, замислитися над тим, що кинута на землю обгортка від цукерки, викинута пляшка – це не лише забруднення навколишнього середовища, а й праця наших дітей у той час, коли вони могли б розважатися чи допомогати по господарству? Чи важко нам кинути папірець в урну? Чи важко нам кинути у сміттєзбірник порожню пляшку? Ні! Головне – мати бажання!

Дорослі – приклад для своїх дітей. На жаль, відбувається навпаки.

Не важливо, хто здобув перемогу. Важливо те, що діти долучилися до життя міста, що засвоїли правило: «Сміття викидаємо лише у сміття, а не в природу!». Важливий той дух національної і громадянської свідомості, які притаманні справжнім громадянам міста, справжнім громадянам країни, справжнім українцям!

Матеріали позичено із сайту Яготинського НВК №3.

About jagonenastiblog редакція

Журналіст, письменник.
Опубліковано у Благодійні акції | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Дорослі, беріть приклад з дітей – зробимо Яготин чистим!

  1. Схиляю голову перед такими дітьми. Вони справжні, вони герої. Часто ми, навіть дорослі, розкидаємо сміття не задумуючись. А чи спадало комусь на думку, взяти і прибрати все після всіх? Чи болить комусь купа сміття чи то у парку, чи понад Супоєм?

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s